Wyszukiwanie dłużnika

Pomoc użytkownika eMS:  Krajowy Rejestr Sądowy >

Wyszukiwanie dłużnika

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Opcja Wyszukaj Dłużnika umożliwia dostęp do informacji zawartych w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych oraz pobranie ich w postaci pliku PDF.

 

clip0026

 

Formularz Wyszukiwanie Dłużnika

 

Aby przeprowadzić wyszukiwanie w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, wprowadź w polu Numer RDN pełny numer RDN interesującego Cię podmiotu. Następnie przepisz znaki widniejące na obrazku w pole Kod z obrazka. Jeśli nie możesz ich odczytać, możesz przeładować obrazek za pomocą niebieskiej strzałki widocznej po jego prawej stronie.

 

Po uzupełnieniu obu pól naciśnij przycisk 'Szukaj', aby znaleźć interesujący Cię rekord w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych. Możesz też usunąć wszystkie zapisane dane z formularza klikając na przycisk 'Wyczyść'.

 

Po wybraniu przycisku 'Szukaj' poniżej formularza wyświetli się tabela zawierającą listę wszystkich ogłoszeń odpowiadających kryteriom wyszukiwania.

 

clip0027

 

Wyszukiwanie dłużnika - przykładowy wynik wyszukiwania

 

Jeśli chcesz zobaczyć więcej informacji, naciśnij przycisk 'Wyświetl', który znajduje się w kolumnie Dane szczegółowe. System wyświetli Ci ekran 'Dane dłużnika', w którym widoczne będą wszystkie informacje zawarte w danym rekordzie Rejestru.

 

W oknie 'Dane dłużnika' możesz pobrać plik PDF zawierający informacje zgodne z odpisem dla danego rekordu Rejestru. Aby to zrobić naciśnij przycisk 'Pobierz wydruk'. Po chwili rozpocznie się pobieranie pliku PDF.

 

Jeśli chcesz powrócić do poprzedniego ekranu wybierz 'Powrót do listy'.