Logowanie do systemu eMS

Pomoc użytkownika eMS:  »Ekran główny«

Logowanie do systemu eMS

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Większość funkcjonalności eMS dostępnych jest bez konieczności posiadania konta w systemie. Jednak niektóre z nich - takie jak składanie wniosków do KRS - dostępne są tylko dla użytkowników zalogowanych.

 

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, przejdź do rejestracji użytkownika w systemie.

 

Ekran logowania do systemu eMS

 

Po wybraniu opcji 'Zaloguj się' lub próbie przejścia do funkcjonalności wymagającej zalogowania do systemu, zostaniesz przeniesiony do ekranu logowania.

 

Logowanie

 

Ekran logowania do systemu eMS

 

W polu Użytkownik wprowadź swoją nazwę użytkownika, którą podałeś przy rejestracji.

 

Poniżej, w polu Hasło wprowadź hasło które podałeś w trakcie rejestracji użytkownika. Wpisywany w tym polu tekst będzie wyświetlał się w postaci kropek, tak żeby osoby nieuprawnione nie poznały Twojego hasła.

 

Po wprowadzeniu powyższych danych naciśnij przycisk 'Zaloguj'. Jeśli wprowadzone dane będą poprawne, zostaniesz zalogowany do systemu eMS. W przeciwnym wypadku pojawi się komunikat o niepoprawnej nazwie użytkownika bądź haśle.

 

Uwaga! Chroń swoje dane do logowania do systemu! Nigdy nie udostępniaj ich innym osobom i unikaj zapisywania ich, zwłaszcza w widocznych miejscach!

 

Jeśli nie pamiętasz swojej nazwy użytkownika lub hasła w systemie eMS, możesz skorzystać z opcji przypominania hasła. W tym celu wybierz opcję 'Zapomniałeś hasła?', która przeniesie Cię do stosownego formularza. Zobacz jak skorzystać z opcji przypominania hasła.