Przypomnienie hasła

Pomoc użytkownika eMS:  Logowanie do systemu eMS >

Przypomnienie hasła

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Jeśli zapomniałeś jak brzmi twoje hasło bądź nazwa użytkownika w systemie eMS, możesz skorzystać z opcji przypomnienia hasła, do której możesz przejść po wybraniu opcji 'Zapomniałeś hasła?' na ekranie logowania.

 

 

Odzyskiwanie danych do logowania w systemie eMS

 

Po wybraniu opcji 'Zapomniałeś hasła?' system przeniesie Cię do formularza, w którym musisz podać dane pozwalające na zidentyfikowanie twojego konta.

 

 

przypomnienie_hasla

 

Ekran przypomnienia hasła

 

Wprowadź w stosowne pole swoją nazwę użytkownika w systemie lub swój adres e-mail, który podałeś w ustawieniach konta. Nie musisz podawać obu informacji. Następnie przepisz kod, który widzisz na obrazku w pole 'Wpisz kod z obrazka'. Jeśli obrazek nie wyświetlił się, lub masz problemy z jego odczytaniem, wybierz opcję 'Odśwież obrazek'.

 

Po wprowadzeniu wszystkich potrzebnych danych naciśnij przycisk 'Przypomnij hasło'. Jeśli podane przez Ciebie dane będą prawidłowe, system wyśle wiadomość, która w ciągu kilku minut powinna być dostępna na Twoim koncie poczty elektronicznej. W treści wiadomości będzie podane wygenerowane automatycznie tymczasowe hasło użytkownika. Po zalogowaniu się do systemu eMS możesz je zmienić korzystając z opcji 'Zmiana hasła'.

 

Jeśli wprowadzone dane będą niepoprawne, system wyświetli okno z komunikatem o braku użytkownika o podanej nazwie lub adresie e-mail.