Wyszukiwanie ogłoszeń

Pomoc użytkownika eMS:  Monitor Sądowy i Gospodarczy >

Wyszukiwanie ogłoszeń

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Wyszukiwarka ogłoszeń MSiG umożliwia znalezienie wszystkich ogłoszeń zamieszczonych w Monitorach Sądowych i Gospodarczych, które spełniają określone przez użytkownika kryteria.

 

clip0005

 

Formularz wyszukiwania ogłoszeń MSiG

 

Aby wyszukać interesujące Cie ogłoszenia, wprowadź poszukiwane informacje w stosownych polach formularza. Wskazówki dotyczące każdego z pól możesz zobaczyć po najechaniu kursorem na znak '?' znajdujący się po prawej stronie każdego z nich. Następnie przepisz znaki widniejące na obrazku w pole 'Kod z obrazka'. Jeśli nie możesz ich odczytać, możesz przeładować obrazek za pomocą niebieskiej strzałki widocznej po jego prawej stronie.

 

Po wprowadzeniu kryteriów wyszukiwania wybierz przycisk 'Szukaj', aby wyszukać wszystkie spełniające je ogłoszenia. Możesz też usunąć wszystkie zapisane dane z formularza klikając na przycisk 'Wyczyść'.

 

Po wybraniu przycisku 'Szukaj' poniżej formularza wyświetli się tabela zawierającą listę wszystkich ogłoszeń odpowiadających kryteriom wyszukiwania. Jeśli system nie znajdzie żadnych ogłoszeń wyświetli komunikat 'Pusta lista'.

 

clip0011

 

Przykładowa tabela wyników wyszukiwania ogłoszeń MSiG

(dane podmiotów zostały celowo zakryte)

 

 

Na tabeli wyników znajdują się informacje dotyczące ogłoszenia. Na dole, pod tabelą znajdują się przyciski nawigacyjne umożliwiające poruszanie się pomiędzy stronami wyników wyszukiwania, a także łączna liczba znalezionych ogłoszeń

 

Aby pobrać egzemplarz Monitora zawierający dane ogłoszenie, kliknij na link znajdujący się w lewej komórce wiersza. Po chwili rozpocznie się pobieranie pliku PDF z wybranym przez Ciebie wydaniem.